dodaj wpis

Opinie o żłobku

21-09-2023

Lilianna

Najlepszy żłobek pod słońcem ???? czwórka moich dzieci do niego uczęszczała. Dzięki wspaniałym Ciociom przedszkole to dla nich pikuś. W Kurkach dzieci nauczyły się podlewać kwiaty, skakać na trampolinie, robić laurki, samodzielni się ubierać, tańczyć, czesać fryzury, kierować wózkami (z lalkami) i przygotowywać smakołyki???? Ponadto każdego dnia miały szanse na mini nagrody, a rodzic zawsze wiedział jakie robi postępy oraz nad czym należy pracować. Polecam????


11-09-2022

Blanka i Jacek

Chcemy bardzo podziękować wszystkim ciociom z Kurek za opiekę, wychowanie wcześniej córci Lenki i teraz synka Maksa. Jesteśmy wdzięczni za te lata miłości jaką dałyście naszym dzieciom. Pozdrawiamy. Wszystkim rodzicom polecamy to miejsce


06-09-2022

Rodzice Poli M.

Najlepsze co mogliśmy zrobić dla Poli to powierzyć ją opiece Cioci Moniki i Sandry. Polcia mimo, że już przedszkolak z uśmiechem wspomina żłobek. Ciocie doskonale przygotowały ją do samodzielności wymaganej w przedszkolu. Jeszcze raz dziękujemy za pomoc w wychowaniu i opiece nad Polcią


12-05-2022

Anna

Nasz syn bardzo szybko przyjął się do żłobka i polubił ciocie które z dużą cierpliwością opiekują się maluchami. Ciocie w żłobku nauczyły go samodzielnie jeść, oraz innych ważnych rzeczy co dla mnie nie było łatwe. Codzienne zabawy z dziećmi, miła atmosfera, powodują że nasz syn chętnie przychodzi do żłobka. Serdecznie polecam ten żłobek


06-10-2021

Magda

Wspaniałe pełne ciepła i miłości miejsce dla maluszków. Ciocie stawiają na naukę i samodzielność, dzięki czemu synek nie miał problemów z aklimatyzacją w przedszkolu. Cierpliwość i wyrozumiałość dla Michała zaowocowały pobudzeniem ciekawości świata i pewnością siebie. Bardzo dziękujemy wszystkim ciociom. Będziemy polecać żłobek wśród znajomych.


26-09-2021

Kinga

Żłobek kurki trzy to miejsce w którym mój syn został nauczony samodzielności. Na początku było ciężko jak płakał przy odprowadzaniu krajało się serce,ale był pod opieką wspaniałych cioci. Najważniejsza jest współpraca między żłobkiem a rodzicami.Dziękuję za 2lata poświęcone opiece mojego dziecka.


19-09-2021

Ola i Kamil

Żłobek Trzy Kurki wychował nasze trzy pociechy: Tosię, Wiktora i Frania. Ciocie do każdego dziecka oraz rodzica ;) podchodzą indywidualnie, mają dla każdego czas oraz serce pełne ciepła. Z ogromną cierpliwością pomagają maluszkom w opanowaniu trudnych umiejętności, które procentują na kolejnym etapie życia, w przedszkolu. Za to ciepło, konsekwencje i cierpliwość - których nam rodzicom czasami brakuje - DZIĘKUJEMY.


17-09-2021

Magdalena

Wspaniałe miejsce. Ciocie są bardzo przyjazne. Otoczenie jest miłe i czyste. Jestem bardzo zadowolona z opieki, współpracy przy nauce samodzielności i codziennych czynnościach .Chcielibyśmy podziękować za poświęcony czas i wyrozumiałość. Aleksander w żłobku czuł się jak u siebie. Pozdrawiamy.


16-09-2021

Agata

Super miejsce dla dzieci. Jesteśmy zadowoleni, ze nasz wybór padł na ten żłobek. Oby więcej tak przyjaznych miejsc w Rzeszowie. Razem z Kubą pozdrawiamy wszystkie Ciocie i Kurki. ????


16-09-2021

Julia

Z całego serca dziękuję Kurkom za wspaniałą opiekę i pomoc w wychowaniu mojego Skarba. Teraz w przedszkolu radzi sobie mogę powiedzieć że śpiewająco :) Konkursy ubierania butów, samodzielność nocnikowa i nauka jedzenia przydały się bardzo :) Zajęcia rozwinęły ciekawość świata. Polecam żłobek wszystkim Rodzicom. Nie ma lepszego.


14-09-2021

Karolina i Seweryn

Najlepsze miejsce na świecie dla maluszków. Pani Monika i Panie Marzenki oddają całe serce w opiekę i wychowanie powierzonych im dzieci. Czas spędzony w "Kurkach" rozwinął zarówno naszego Tymusia jak i nas jako rodziców. Dziękujemy Wam kochane Panie za wszystko.


21-09-2020

Filip

Żłobek spodobał nam się odrazu, nie mieliśmy wątpliwości i nie zawiedlismy się. Opiekunki bardzo się staraja aby dzieci ciekawie spędzały kazdy dzień, a rodzice czuli się spokojnie będąc w pracy. Dziękujemy za wszystko. Gosia i Michał


09-09-2020

Agnieszka i Piotr

Najlepszą opinią była dla nas każdorazowa reakcja naszej córeczki na wyjście do żłobka, gdzieś spedziła prawie półtorej roku. Zadowolenie, chęć powrotu, dobry czas. Dobry czas dziecka - to potrzebny spokój w sercu rodzica. (Tym bardziej gdy dodatkowo domowy niejadek staje się miłośnikiem obiadów :)). Serdecznie pozdrawiamy i uściskujemy Panie, dziękując za Waszą otwartość, szczerość, kreatywność i oddanie. :-) Tęsknimy!!! :-)


07-09-2020

Agnieszka

Z całego serca polecam żłobek „Kurki Trzy”. Córka spędziła tam dwa lata i byliśmy zadowoleni ze wszystkiego:) Odpowiadała nam opieka, podejście do dzieci i rodziców, zajęcia. Jest to świetne, bezpieczne miejsce dla dzieci. Z żalem żegnaliśmy „Kurki”, jednak te dwa lata sprawiły, że Jagoda bez żadnego problemu weszła w rolę przedszkolaka.


03-09-2020

Dominika - Mama Michała

Wspaniały żłobek, prowadzony przez pełne ciepła i zaangażowane Ciocie. Bardzo różnorodne zajęcia: plastyczne, muzyczne, sportowe, prowadzone w ciepłej atmosferze. Dużo nauki poprzez zabawę. Ciocie stawiają na samodzielność i dzięki temu Michał bardzo dużo się nauczył. Z chęcią chodził co dzień do żłobka. Wszystkim Rodzicom bardzo polecam


22-08-2020

Łucja

Kiedy wybieraliśmy żłobek dla naszego dziecka zastanawialiśmy się i odwiedziliśmy wiele miejsc. W "Kurkach" od razu czuć rodzinną i swobodną atmosferę. Dzieci czują się dobrze, a czas spędzony na zabawie mija im szybko mimo nieobecności rodziców. Szybko zauważyłam, że nasze dziecko lepiej radzi sobie w kontaktach z innymi i szybciej się rozwija. Opiekunki poza opieką i zabawą zapewniają wszechstronny rozwój poprzez naukę, książeczki i zajęcia ogólnorozwojowe. Swoim znajomym już nie raz poleciłam ten żłobek ;)


16-06-2020

Rodzice Hubercika

Żłobek "Kurki Trzy" to wspaniałe miejsce! Nasz synek był żłobkowiczem "Kurek" przez prawie 2 lata. Zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie kochanych Cioć :) Bardzo ciepła, rodzinna atmosfera, stawianie na uczenie samodzielności maluszków, wspaniałe zajęcia plastyczne, mnóstwo zabaw ruchowych, tańce :-) (najwspanialsze kroki Krakowiaka na świecie :)!),wspólne granie na instrumentach, pieczenie ciasteczek, a gdy tylko pozwalała na to pogoda - zabawy na świeżym powietrzu, w ogrodzie. Dzięki wsparciu i opiece Cioć nasz synek wyrósł na cudownego przedszkolaka i bezproblemowo odnalazł się w nowej roli. Polecamy to cudowne miejsce wszystkim Rodzicom! Kochana Ciociu Moniu, Ciociu Marzenko, Ciociu Marzenko - dziękujemy za serce, cierpliwość i trud włożony w opiekę i wychowanie naszego synka - zawsze będziemy o Was pamiętać :)


12-11-2019

Mama Nikosia

Myślę że każdy się ze mną zgodzi,że wybór żłobka dla naszego Dziecka - zwłaszcza pierwszego, jest naprawdę trudny. My zatroskani rodzice szukamy zaufania, najlepszej opieki i współpracy. Gdy pierwszy raz przekroczyliśmy progi tego miejsca mieliśmy przeczycie - Tak to jest To!. Dzisiaj po ponad 1.5 mogę potwierdzić TAK TO BYŁO TO. Wspaniała Atmosfera, Cudowne Ciocie, niesamowita współpraca przy odstawianiu smoczka, odpieluchowywaniu oraz codziennych problemach. Przyprowadziłam rocznego Maluszka, odebrałam 2,5 letniego, samodzielnego Przedszolaka, który dzięki wspaniałemu przygotowaniu w Kurkach - świetnie poradził sobie z nową przedszkolną rzeczywistiością. Jeszcze raz dziekujemy za Wszystko !!!!


09-10-2019

Ania

Jeśli żłobek, to tylko Kurki Trzy :) doskonale przygotowuje dziecko do przedszkola, dzięki Ciociom łatwiej rozstać się ze smoczkiem i pieluchą. Zawsze można liczyć na interesujące zajęcia np. ogrodnicze, kwiatek nadal mamy w pudełeczku i będziemy go przesadzać do większej doniczki :) no i trampolina to niezaprzeczalny hit:) jak przejeżdżamy z Matyldą koło żłobka to zawsze machamy:)


08-10-2019

Rodzice Hani

Naszej Hani Kurnik od razu przypadł do gustu. Z radością chodziła do niego każdego dnia. Ciocie bardzo ciepłe i troskliwe, uczą dzieci samodzielności, dzięki czemu w przedszkolu radzą sobie doskonale. Żłobek Kurki Trzy polecamy każdemu kto chce być spokojny o swoje dziecko.


20-09-2019

Monika - mama Alicji

Żłobek poleciła mi Znajoma, jako miejsce, w którym właścicielka Pani Monika z sercem, wychowuje Dzieci i uczy je samodzielności. Tak też było- moja córeczka dobrze się tam przyjęła. Oddałam Kurkom pod opiekę Maluszka, a odebrałam samodzielnego, rozmownego Przedszkolaka . Ciocie dbają o rozwój i zabawy, a zawsze przy odbieraniu Malucha chętnie zdają relacje z całego dnia, a Dzieci nagradzają za to, że były grzeczne. Bardzo dużym plusem jest własne podwórko, gdzie Dzieci mogą spędzić trochę czasu, poszaleć i poskakać na trampolinie na świeżym powietrzu. Pozdrawiam


20-09-2019

Karolina - mama Neli

Żłobek Kurki Trzy to najlepsze miejsce dla małej osóbki wchodzącej w Świat. Chwila pójścia dziecka do żłobka jest stresem dla rodziców, ale Kurki ułatwiają to przejście, mama i tata mogą być spokojni i pewni, że ich dziecko znajduje się w najlepszych możliwych rękach poza ich własnymi:) Ciocie są kochane, oddane swojej pracy, zaangażowane, rozumieją dzieci, "widzą" każde dziecko, jego indywidualność i potrzeby. Dziękujemy i tęsknimy!


13-09-2019

Blanka i Jacek

Chcemy bardzo podziękować wszystkim ciociom z Kurek za opiekę, wychowanie naszej Lenki. Jesteśmy wdzięczni za te dwa lata miłości jaką dałyście naszej córci. Od pierwszego dnia wiedziałam, że jest to po prostu dobre miejsce. Lenka uwielbiała chodzić do żłobka, teraz uwielbia przedszkole, myślę, że dzięki Wam ciociu Moniko, ciociu Marzenko i ciociu Marzenko. Synka też oddam w dobre ręce. Pozdrawiamy. Wszystkim rodzicom polecamy to miejsce


13-09-2019

Karolina - mama Adasia

Najlepszy żłobek, do ktòrego każdy Maluch chodzi z ochotą. Nawet największe uparciuchy muszą ustąpić pod naporem cudownej atmosfery jaka w nim panuje :). Dużo zabawy, kreatywne zajęcia, zdrowe i smaczne posiłki, plac zabaw we własnym ogrodzie i serdeczny uśmiech każdej z Cioć - to wszystko sprawia, że rodzic może ze spokojem powierzyć Wam swoja pociechę.


09-04-2016

Magda - mama Dawidzia

Kochamy Was baaardzo!!! :-) Starsze dzieci moje zazdroszczą młodemu żłobeczka. Generalnie prosimy o zorganizowanie przedszkola (na prośbę Artka) i szkoły (dla Majci)


20-12-2015

Renata i Wojtek - rodzice Kacpra

Najlepszą rekomendacją dla Kurek Trzech jest ciągłe pytanie Naszego syna: kiedy pojedziemy do starej „pracy”, do wujka Pawła, cioci Moniki i cioci Marzenki. Kurki Trzy to super miejsce do którego idzie małe dziecko, a wychodzi przedszkolak. Ciocia Monika ciepła, miła i z tysiącem pomysłów na każdy dzień, a wujek Paweł super nauczyciel i przewodnik nie tylko po instrumentalnym - gitarowym – świecie, wymagający ale niesamowicie cierpliwy i będący autorytetem, zresztą nie tylko dla Naszego Kacpra. Kurki Trzy to miejsce, które bawi, uczy i wychowuje. Bez obaw można je polecić .


10-10-2015

Karolina

Wspaniałe miejsce, cudowni opiekunowie! Okazało się, że jest miejsce, gdzie można z całkowitym spokojem zostawić swój Mały Skarb. Podziwiam Kurki za kreatywność, za cierpliwość, za wieczny uśmiech... Dziękuję za zaangażowanie, pomysłowość, poświęcenie, wkład w wychowanie...za wszystko! I już rezerwujemy drugie miejsce na przyszły rok;-)


28-09-2015

Lilianna i Marcin - rodzice Karolinki

Kurki Trzy to wymarzone miejsce dla dziecka i rodziców. A oto kilka powodów na potwierdzenie tej tezy: cieplutkie przywitanie każdego dnia, dużo ciekawych i rozwijających zabawek, zajęcia z instrumentami, malowanie, wycinanie, pieczenie placków, pizzy, sadzenie fasolki, pływanie w basenie, skoki na trampolinie, nauka języka angielskiego - a wszystkie to w przyjaznym otoczeniu i z wspaniałymi Ciociami i Wujkiem. Ponadto każdego dnia "nagrodka" za dobre sprawowanie:) oraz rzetelne informacje na temat postępów dziecka. Nie da się słowami opisać panującej tam rodzinnej atmosfery oraz pięknych fryzur dziewczynek:). Łezka się kręci na myśl o tym miejscu.POLECAMY i tęsknimy.


25-09-2015

Lidia i Kamil, rodzice Tymka

Ciężko powiedzieć w kilku zdaniach o tych wielu spędzonych wspólnie miesiącach, ale spróbujemy :) My - rodzice, zawsze mieliśmy poczucie, że oddajemy nasz największy skarb we właściwe ręce, gdzie sprawowana jest nad nim fantastyczna i fachowa opieka. Natomiast nasz synek z pomocą Cioci i Wujka każdego dnia odkrywał kolejne ciekawostki o otaczającym go świecie. Patrząc na jego uśmiechnięte minki na wielu zdjęciach myślimy, że był to dla niego wspaniały czas. Dziękujemy za wszystkie psoty, figle i pioruny ;)) Pozdrawiamy.


10-09-2015

Agnieszka i Wacek

Ciepła atmosfera, jasno określone zasady i traktowanie Dzieci z szacunkiem i zrozumieniem. Dla naszego synka KURKI TRZY to nie był żłobek. Przez dwa lata Ciocia Monika i Wujek Paweł byli dla niego rodziną, z którą chętnie przebywał w czasie gdy rodzice szli do pracy. Radość z jaką codziennie rano wybierał się do „przedszkola” świadczy o tym, że czuł się w nim dobrze. Wujek Paweł wprowadza dzieci w świat muzyki, dźwięków i sportu. Ciocia Monika rozwija talenty plastyczne, manualne, kulinarne… Nie ma czasu na nudę, a rodzice zawsze przychodzą za wcześnie…


18-08-2014

Rodzice Kubusia

NAJCUDOWNIEJSZE MIEJSCE NA ZIEMI DLA MAŁEGO DZIECKA. Nasz Kuba niestety zakończył już przygodę z Kurkami, pora iść w dalszą drogę - a ta droga (już to widzimy) dzięki Kurkom jest dużo łatwiejsza, wręcz bezproblemowa. To Wasza zasługa - DZIĘKUJEMY GORĄCO ZA WSZYSTKO. Kubuś pojawił się w Kurkach wręcz jeszcze na czworaka (w wieku 11 miesięcy), zawsze chętnie wstawał do przedszkola i z radością pędził do Cioci Moniki i Wujka Pawła i nie chciał wychodzić do domu, cudownie się bawił i rozwijał, oczywiście dzięki Wujkowi także talenty muzyczne (gitara i perkusja nadal w codziennym użytku). To był dla niego drugi dom a my byliśmy spokojni o jego rozwój i wychowanie. Łzy wzruszenia napływają do oczu na wspomnienie tego miejsca. Będziemy Was na pewno odwiedzać. Serdecznie pozdrawiamy i gorąco polecamy innym (żadna niania nie zapewni dziecku tego co to miejsce).


23-12-2013

Karina

„Kurki Trzy” to fantastyczne miejsce.Idealne na pierwsze „kroki” dla Malutkiej Istotki w tym przedziwnym świecie. Ciepło, zrozumienie i atrakcyjnie zaaranżowany(świetne zabawy,dużo zajęć muzycznych, ciekawi goście) czas sprawił, że do dzisiaj z łezką w oku wspominamy Ciocie Monikę i Wujka Pawła. A te fryzurki))))). Przesyłamy serdeczne pozdrowienia od wychowanki Wikusi i jej rodziców. Gorąco polecamy „Kurki Trzy".


03-11-2013

Paula - mama Sary

„Kurki Trzy” to cudowne miejsce dla dzieci, a jednocześnie ogromna radość dla rodziców. Jest to przedszkole pełne artystycznej zabawy i nauki, świetnie wyposażone i bezpieczne. Mała Sara trafiła tu po długich poszukiwaniach. Od pierwszych chwil wiedzieliśmy, że jest w najlepszych rękach. Przez cały rok obserwowaliśmy, jak Sara się rozwija, jak zaczyna pięknie mówić, tańczyć i z jaką chęcią rano jedzie do przedszkola. Ciocia Monika i wujek Paweł zadbali o każdy szczegół – rozwój manualny i intelektualny, zadbali o lekcje angielskiego i przeróżne atrakcje. Były tańce, śpiewanie, warkocze we włosach, bale przebierańców, tor saneczkowy, zamek, plażowanie, dzieła plastyczne i kulinarne… Oni, po prostu, uwielbiają swoich wychowanków, ich praca wypływa z pasji, kreatywności i pozytywnej energii. Ciocia i Wujek mają wielką wyobraźnię, cierpliwość i chęć do bycia z dziećmi. Każde dziecko traktują indywidualnie, umieją wychwycić talenty i predyspozycje. Mają świetny autorski program. Wnoszą w życie dzieciaków radość, ciekawość, uczą samodzielności i współpracy. Jest to, bez wątpienia, wspaniały początek edukacji malucha. Każdemu z rodziców życzymy takiego wyboru, jak nasz !!.


30-08-2013

Eliza z rodzicami

To było 15 miesięcy ... cudownych 15 miesięcy. Cudownych, bo Elizka każdego, absolutnie każdego dnia odkrywała Świat. Każdego dnia inny Świat, a radości i zabawy nie było końca. Zaś my, rodzice, byliśmy tak spokojni, jak tylko było można, bo nasza pociecha nie mogłaby mieć lepszej opieki. Jeśli ktokolwiek to czytający ma jeszcze wątpliwości komu powierzyć swoje dziecko, to mogą już one zniknąć. Dziękujemy Ciociu Moniko i Wujku Pawle.


01-02-2013

Ania i Mariusz

Gorąco polecamy wszystkim niezdecydowanym rodzicom Kurki Trzy. Ciocia Monika i wujek Paweł to wyjątkowi ludzie, ciepli, życzliwi, bardzo kreatywni. Codziennie dostarczają dzieciom wiele wrażeń poprzez zajęcia muzyczne z wujkiem Pawłem, czy zajęcia plastyczne i kulinarne z ciocią Moniką. A widząc jak dziecko wychodzi stamtąd szczęśliwe to radość dla rodziców, że trafili na takich ludzi jak Monika i Paweł. Dziękujemy z całego serca cioci Monice i wujkowi Pawłowi za opiekę nad naszym Igorkiem. Bardzo żałujemy, że Igorek nie został z Wami dłużej, ale mamy nadzieję, że wróci do Was jak najszybciej. Ps. Całusy od Dzidzisia;)


23-09-2012

Kasia i Witek

Chcemy wyrazić podziękowania dla Przedszkola Kurki Trzy. Ciocia Monia z Wujkiem Pawłem swoim sercem, opieką i wychowaniem dali naszej Zuzi nie mniej niż my, rodzice. Nauczyli szacunku dla rówieśników i dorosłych, dbania o porządek, rozróżniania dobrego i złego zachowania oraz wielu wesołych wierszyków i piosenek. W dużej mierze to właśnie im zawdzięczamy, że nasze dziecko jest bardzo śmiałe do otaczającego świata. Polecamy wszystkim rodzicom to wspaniałe miejsce. Już od pierwszego dnia będziecie zachwyceni i zaskoczeni ile Wasze maleństwo może się nauczyć. My z następnym Skarbem bezwzględnie do „Kurek” się udamy. Szacunek, poważanie i z serca wielkie podziękowanie.


18-09-2012

Milena i Krzysiek

Wujek Paweł i Ciocia Monika - dla nich ich przedszkole to żywa pasja. Dla dzieci - gwarancja pełnego zaangażowania opiekunów w dobro dziecka, artystyczny rozwój. Dla naszego Jasia, a przypuszczamy, że dla każdego chłopca w wieku 3-5 lat - Wujek Paweł to autorytet, osoba nie pozwalająca się dziecku nudzić i stwarzająca męskie wyzwania bardzo dowartościowujące małego człowieczka. Ze względu na wiek Jasiu poszedł do innego przedszkola, a na odchodne otrzymał prezent z przepiękną dedykacją. Dziękujemy z całego serca i szczerze polecamy tym, którzy szukają oddanych sprawie opiekunów małych dzieci.


21-08-2012

Jadwiga

Przesyłam pozdrowienia od byłego podopiecznego Macieja dla wspaniałej, niezwykłej, cudownej Cioci Moniki i równie wspaniałego oraz wyjątkowo utalentowanego Wujka Pawła. Wszystkim dzieciom polecamy niezapomniane chwile w towarzystwie ludzi, którzy zachwycają swoją szczerością i oddaniem.


14-03-2012

WIOLA I IREK

Nasz Karolek jest wychowankiem Cioci Moniki i Wujka Pawła. Jest przedszkolakiem ,ale ciągle wspomina Ciocię i Wujka. Prosił rodziców aby mu kupili gitarę bo on chce śpiewać i grać jak wujek.Pyta mamo>tato no kiedy mnie zapiszecie do Cioci Moniki i Wujka Pawła.Bardzo wszystkim rodzicom polecamy zapisanie swojego skarbu pod opiekę Cioci Moniki i Wujka Pawła.Są najlepszymi opiekunami pod słońcem bardzo kochają każde dziecko którym się opiekują podchodząc do niego indywidualnie . Nic dziwnego ,że naszemu Karolkowi tak głęboko zapisali się w pamięci.Pozdrowienia dla Cioci Moniki i oczywiście wspaniałego Wujka Pawła od wychowanka Karolka ,jego siostry Olusi i rodziców.


22-02-2012

KAROLINA

DZIECIAKI SPĘDZAJĄ Z MONIKĄ I PAWŁEM 8H DZIENNIE WIĘC ŚMIAŁO MOGĘ NAPISAĆ ŻE PRZEZ 2 LATA WYCHOWYWALI MOJE DZIECI...JAK SWOJE. W CHŁOPAKACH ROZBUDZILI CIEKAWOŚĆ ŚWIATA, OTWARTOŚĆ.FANTASTYCZNE ZAJĘCIA CIOCI MONIKI ROZWINĘŁY ICH MANUALNE ZDOLNOŚCI.MUZYCZNE I RUCHOWE ZAJĘCIA PABIEGO ;)OBUDZIŁY ZAMIŁOWANIE DO MUZYKI.DZIECIAKI STAŁY SIĘ BARDZO SAMODZIELNE.MOJE DZIECI TRAKTUJĄ MONIKĘ I PAWŁA JAK CZŁONKÓW RODZINY, KTÓRZY ICH KOCHAJĄ POŚWIĘCALI I POŚWIĘCAJĄ IM CZAS ZA CO JESTEM IM BARDZO WDZIĘCZNA.


16-01-2012

MAGDA I GRZEGORZ

KURKI TRZY to najfajniejsze miejsce do jakiego mogła trafić nasza dziecina. Ciocia i wujek maja milion pomysłów na to jak kreatywnie i aktywnie spędzić dzień, jak poprzez zabawę nauczyć się śpiewać, mówić, rysować, kleić, malować i wiele jeszcze innych rzeczy o których rodzice czasem nie mają pojęcia. Nasze dziecko codziennie wstaje uśmiechnięte i z radością jedzie do przedszkola, w którym witają ją równie uśmiechnięte i radosne buźki innych dzieci. Każdy dzień to ciekawa przygoda i nowe niespodzianki, dzieci mają zapewnione zajęcia zręcznościowe, ruchowe jak i muzyczne. Jak przystało ma młodych kosmopolitów uczą się także języka angielskiego i mimo, ze wszystko im się jeszcze myli dumne są ze swojej wiedzy. Wszystko to, co dla nas rodziców jest ważne czyli bezpieczeństwo i opieka jest tu zapewnione. Ciocia i wujek to wspaniałe osoby, które każdego dnia stają na wysokości zadania i powodują, że nasze pociechy są zadowolone, chcą tu wracać, chłoną każdą nową piosenkę i zabawę i są coraz bardziej ciekawe nowych wyzwań. To najlepsze miejsce dla naszego dziecka :)


16-01-2012

Ewelina i Michał

Już od pierwszego spotkania wiedzieliśmy , że nie mają sensu dalsze poszukiwania przedszkola:]Pani Monika i Pan Paweł po prostu nas urzekli swoim ciepłem oraz normalnością.Córka od razu polubiła Wujka i Ciocię oraz samo miejsce i dzieciaki, a teraz codziennie chętnie tam chodzi:]Gorąco polecamy "Kurki Trzy"!!!


08-01-2012

Dorota i Piotrek

"Kurki Trzy": miejsce z tzw. duszą! "Ciocia Monika": najcieplejsza i najmądrzejsza i najlepsza z cioć i robiąca najlepsiejsze fryzury :) "Wujek Paweł": gra, tańczy, maluje, stepuje i Bóg wie co jeszcze! Przez niego musimy codziennie śpiewać z naszą mała :) Resumując: rekomendujemy jak najbardziej!


Kurki Trzy na Facebooku